پکیج تورهای خارجی پارساگشت

خدمات آفر تور خارجی در محدوده گیشا عبارتند از:

 • رزرو بلیط هواپیما رفت و برگشت (در صورت خرید تور هوایی)
 • تور لیدر فارسی زبان و مسلط به زبان انگلیسی و کشور مقصد
 • بلیط اتوبوس یا قطار (در صورت خرید تور زمینی)
 • بیمه مسافرتی
 • گشت شهری
 • رزرو هتل

محبوب ترین تورهای خارجی در ایران کدامند؟

تور ترکیه
تور روسیه
تور امارات
تور ارمنستان

کانال تورهای ترکیبی شرکتها

تریپ به عنوان مجری مستقیم انواع تور خارجی مانند نور ترکیه، تور ارمنستان، تور امارات، تور کشورهای آسیای شرقی و کشورهای اروپایی و همچنین تورهای داخلی از جمله تورکیش، قشم و مشهد در کنار شما خواهد بود. در همین راستا نیز آخرین خبرها و بهترین و مناسب ترن پکیج تورهای مسافرتی خارجی را در وبسایت، اینستاگرام و تلگرام قرار داده و شرایطی را فراهم می آوریم تا بتوانید اطلاعات کامل را در مورد سفر به مقصد تعطیلات خود بدست آورید.

تور ارزان خارجی پارسا گشت

 • برای رزرو و خرید تور خارجی با قیمت ارزان پیشنهادات پارسا گشت را به خاطر بسپارید
 • از تورهای لحظه آخری استفاده کنید
 • سعی کنید در هاستل، مهمانسرا و هتل های 3 ستاره و یا خارج از مرکز شهر اقامت کنید
 • پرواز با ایرلاین های داخلی را انتخاب کنید
 • زمان سفر خود را در مواقعی که فصل گردشگری آن منطقه نیست برنامه ریزی کنید

قیمت تورهای خارجی

هزینه مسافرت به خارج با تور خارجی بسته به موارد بسیاری است. از جمله این موارد می توان به قیمت بلیط هواپیما، رزرو هتل، فصلی که قصد دارید سفر کنید، خدمات آژانس مسافرتی و تعداد روزهای تور و سفر بستگی دارد. البته در نظر داشته باشید شرکت مسافرتی پارسا گشت گیشا با ارائه انواع آفر تورهای خارجی شرایط سفر را متناسب با بودجه شما محیا می کند.

تور لحظه آخری خارجی چیست و کجا میتوان تهیه کرد

وقتی دو یا چند روز یا حتی چند ساعت مانده به پرواز، ظرفیت هواپیما تکمیل نشده باشد یا هتل ها با کمبود مسافر روبرو شوند و یا درخواست برای خرید تور کم باشد آژانس هواپیمایی اقدام به عرضه تور لحظه آخری یا تور دقیقه نودی کرده و در بعضی وقتا هم حتی تا 50 درصد تخفیف در فروش تور تعمال می کند. البته در نظر داشته باشید که از نظر قانونی نباید کیفیت تور مسافرتی کاهش یابد. در پارسا گشت

تورهای لحظه 90

پارسا گشت بهترین برگزارکننده تور خارجی از تهران و دیگر نقاط کشور مثل اصفهان، مشهد، تبریز، شیراز و … با آفرهای ویژه جهت تور تابستانی، تور عید نوروز و لحظه آخری می باشد. در نظر داشته باشید که تورهای داخلی مخصوصا تور کیش، تور مشهد و تور قشم را از دست ندهید و از ایرانگردی لذت ببرید.

توضیحات

گردش در کشورهای همسایه با تور خارجی ارزان قیمت در پارسا گشت

ایران در همسایگی کشورهایی قرار گرفته که جزء مقاصد گردشگری پرطرفدار در دنیا می باشند. کشورهایی مثل ترکیه، آذربایجان، گرجستان، ارمنستان و امارات متحده عربی با پیشرفت چشمگیر و توسعه و بهینه سازی صنعت گردشگری خود به مقاصد گردشگری محبوبی در نزد ایرانیان و تمام مرد دنیا تبدیل شده اند و تورهای خارجی بی شماری به این مقاصد انجام می شوند.
سفری همزمان به اروپا و آسیا با تورهای پرطرفدار ترکیه
تور ارمنستان، تور خارجی پرطرفدار در ایران
سفر به دبی، جهان کوچک
سفر به پهناورترین کشور دنیا با تور روسیه با پرواز ماهان کارگزار اصلی تور روسیه پارسا گشت تهران