لیست تورهای دبی

مبدأ تورهای دبی کدام شهر است؟

چند روز در دبی اقامت کنیم؟

در کدام هتل‌های دبی اقامت کنیم؟

مدارک موردنیاز برای ویزای دبی

بهترین زمان رزرو تور دبی

نحوه رزرو تور دبی

سوالات متداول

تورهای پیشنهادی

مشاوره و رزرو تور02188487124هم‌اکنون پاسخگوی شما هستیم

تور دبی

درباره تور دبی بیشتر بدانید

تورهای آفر دبی ویژه پارسا گشت

عنوان تور             اقامت   تاریخ رفت            حمل و نقل        قیمت

تور 4 روزه دبی – ایران ایرتور

4 روز      28 بهمن              [ایران ایرتور]

11,100,000 تومان

تور 4 روزه دبی – ایران ایرتور

4 روز      21 بهمن              [ایران ایرتور]

11,900,000 تومان

تور دبی 4 روزه – ماهان

4 روز      بهمن ماه             [ماهان]

13,370,000تومان

تور دبی نمایشگاه گلفود (GulFood)

5 روز      نمایشگاه گلفود                [ماهان]

13,380,000

تور 4 روزه دبی – قشم ایر

4 روز      بهمن ماه             [قشم ایر]

13,560,000تومان

تور 6 روزه دبی – ماهان

6 روز      بهمن ماه             [ماهان]

16,060,000تومان

تور دبی 7 شب و 8 روز

8 روز      بهمن ماه             [ایران ایرتور]

17,970,000تومان

تور 4 روزه دبی – پرواز امارات

4 روز      بهمن ماه             [امارات]

18,370,000تومان

تور دبی نوروز 1402

6 روز      نوروز 1402         [ماهان]

18,800,000تومان

تور دبی – هتل‌های ساحلی پالم جمیرا

5 روز      بهمن ماه             [ماهان]

29,200,000

لیست تورهای دبی بر اساس پرواز

عنوان تور             اقامت   تاریخ رفت            حمل و نقل        قیمت

تور دبی 4 روزه – ماهان

4 روز      بهمن ماه             [ماهان]

13,370,000

تور 4 روزه دبی – قشم ایر

4 روز      بهمن ماه             [قشم ایر]

13,560,000

تور 6 روزه دبی – ماهان

6 روز      بهمن ماه             [ماهان]

16,060,000

تور 4 روزه دبی – پرواز امارات

4 روز      بهمن ماه             [امارات]

18,370,000

لیست قیمت تورهای نمایشگاه دبی

عنوان تور             اقامت   تاریخ رفت            حمل و نقل        قیمت

تور دبی نمایشگاه گلفود (GulFood)

5 روز      نمایشگاه گلفود                [ماهان]

13,380,000

تور دبی نمایشگاه تجهیزات پزشکی

4 روز      11 بهمن              [ایران ایرتور]

14,410,000

لیست قیمت تور دبی بر اساس هتل‌‌های محبوب

تور دبی – هتل‌های 4 ستاره

تور دبی هتل‌های 4 ستاره محبوب

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت

4 روزهتل

4 ستاره

ماهان

14,690,000 تومان

تور دبی – هتل‌های 5 ستاره

تور دبی هتل‌های 5 ستاره محبوب

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت4 روزهتل 5ستاره

16,810,000 تومان

از این تور بشنوید

تور 4 روزه دبی ویژه 30 دی ماه با پرواز ایران ایر

تور دبی 4 روزه هتل حیات ریجنسی دبی

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت4 روزهتل 5ستاره

18,400,000 تومان

تور دبی هتل‌های ساحلی پالم جمیرا

تور دبی – هتل‌های ساحلی پالم جمیرا

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت5 روزهتل 5ستاره

تاریخ رفت

29,200,000 تومان

لیست قیمت تور دبی بر اساس مبدا

تور دبی از مشهد

تور دبی از مشهد – فلای دبی

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت4 روزهتل 5ستاره فلای دبی

14,260,000 تومان

تور دبی از شیراز

تور دبی از شیراز – ایران ایر

تاریخ رفت بهمن ماه اقامت4 روزهتل 5ستاره ایران ایر

16,010,000 تومان

تور دبی از شیراز – فلای دبی

تاریخ رفت

بهمن ماه

اقامت

6 روز

هتل

4 ستاره

فلای‌دبی

17,730,000 تومان

تور دبی از مشهد

تور دبی از مشهد – ایران ایر تور

تاریخ رفت

بهمن ماه

اقامت

8 روز

هتل

3 ستاره

4 ستاره

5 ستاره

ایران ایرتور

19,130,000 تومان

تور لحظه آخری دبی

تور امارات

تورهای آسیایی

نگران کنسلی، ریجکتی ویزا و به تعویق افتادن سفرتان به دبی نباشید. در گذشته کشور امارات سخت‌گیری‌های زیادی در رابطه با اخذ ویزای توریستی دبی داشت. برخی از آژانس‌های مسافرتی نیز توجهی به ویزا نمیکردند و با اشتباه وارد کردن مشخصات فردی و سهل‌انگاری باعث ریجت ویزای امارات مسافران می‌شدند. اما در حال‌ حاضر فرایند اخذ ویزا راحت‌تر شده است. همچنین پارسا‌گشت با داشتن پرسنل مجرب یک تور متناسب با نیازتان برگزار کرده و در مدت 1 الی 3 روز ویزای شما را بدون دردسر اخذ می‌کند. البته راحتی سفرتان به دبی محدود به دریافت ویزا نمی‌شود. قبل از رزرو تور دبی بایستی از نحوه برگزاری تور، قیمت بلیط پروازها، مدارک و شرایط موردنیاز، هزینه‌های سفر و موارد دیگر اطلاع کسب کنید تا سفر بدون دردسری را تجربه کنید. در ادامه شما را در رابطه با این موارد راهنمایی می‌کنیم.

تور دبی

تور دبی از کدام شهرها برگزار می‌شود؟

تور هوایی دبی از 6 شهر ایران برگزار می‌شود. مدت پرواز از تمامی این شهرها به دبی با یکدیگر متفاوت است. اما به‌صورت کلی حداکثر 2 ساعت طول می‌کشد تا به فرودگاه بین‌المللی دبی برسید. در ادامه شهرهایی که دارای پرواز دبی هستند را با روزهای پروازشان به شما معرفی می‌کنیم.

تور دبی از تهران: همه‌روزه و با پرواز ایرانی ایران‌ایر، ماهان، فلای دبی، امارات و ایر عربیا

تور دبی از قشم: در روزهای پنجشنبه، شنبه و دوشنبه با پروازهای قشم ایر

تور دبی از شیراز: همه‌روزه با ایرلاین‌های ایران‌ایر، فلای دبی و قشم ایر

تور دبی از اصفهان: دو روز در هفته با پروازهای فلای دبی

تور دبی از مشهد: همه‌روزه با پرواز ایرلاین‌های فلای دبی و ایران‌ایر تور

تور دبی از اهواز: دو روز در هفته با پرواز ایران‌ایر

توجه داشته باشید که اگر در شهرهایی به‌غیراز موارد ذکر شده در لیست بالا هستید بایستی خودتان را به نزدیک‌ترین شهر دارای پرواز به دبی برسانید. مشاورین پارسا گشت می‌توانند علاوه بر خرید بلیط پرواز دبی برای شما، بلیط اتوبوس یا پرواز به نزدیک‌ترین شهر که قابلیت برگزاری تور دبی 1401 دارد را نیز تهیه کنند.

تور دبی از شیراز

تور دبی از مشهد

بهترین زمان خرید تور دبی چه تاریخی است؟

آب‌وهوای دبی مهم‌ترین تأثیر را بر روی قیمت تور این شهر دارد. در بهار و تابستان با توجه‌ به هوای بسیار گرم دبی تعداد مسافر بسیار کم می‌شود. به‌ قدری‌ که حتی هتل‌های دبی برای جذب مسافر بیشتر قیمت‌های خود را به‌صورت قابل‌ توجهی کاهش می‌دهند. در نتیجه اگر به دنبال تور دبی ارزان هستید بهار و تابستان را برای سفر به این شهر انتخاب کنید. همچنین توجه داشته باشید که آفر تور دبی نیز فقط در این ایام برگزار می‌شود.

تور دبی

جشنواره‌های تابستانه دبی را از دست ندهید

هرساله در فصل تابستان جشنواره‌ها و رویدادهای مختلف ورزشی و توریستی و همچنین کنسرت‌های بسیاری در دبی برگزار می‌شود. همچنین حراجی‌های بسیاری نیز در مراکز خرید دبی از جمله مرکز خرید Duty Free در فرودگاه بین‌المللی دبی انجام می‌شود که باعث جذب گردشگر شود. شما می‌توانید با رزرو تور دبی تابستان از این رویدادها استفاده کنید. همچنین درصورتی که ویزای خود را زودتر از زمان سفرتان رزرو کرده باشید امکان رزرو تور لحظه آخری دبی نیز برای شما وجود خواهد داشت.

بهترین اما گران‌ترین زمان برای خرید تور دبي

از پاییز به بعد هوای دبی کم‌کم رو به متعادل‌تر شدن می‌رود و در زمستان نیز در بهترین دمای خودش قرار دارد. به همین دلیل در 6 ماه دوم سال انواع مختلفی از فستیوال، نمایشگاه و مراسم‌ها در دبی برگزار می‌شود. یکی از این نمایشگاه‌ها نیز نمایشگاه اسکپو است که شهرت زیادی در کل جهان دارد. اما توجه داشته باشید که سفر به دبی در این ایام برای شما بسیار گران تمام خواهد شد. زیرا هتل‌ها افزایش قیمت زیادی را بر روی اتاق‌ها خود اعمال می‌کنند. شما می‌توانید با تور دبی پاییز و زمستان در این ایام به این شهر سفر کنید.

چند روز اقامت برای سفر به دبی کافیست؟

هرکس بر اساس نیازش می‌تواند در دبی اقامت کند. تورهای دبی نیز از حداقل 3 شب و 4 روز تا 7 شب و 8 روز برگزار می‌شوند. حتی می‌توانید این مدت‌زمان را نیز بیشتر بکنید. اما توجه داشته باشید که ویزای توریستی دبی فقط 14 روز به شما اجازه اقامت می‌دهد و در صورت اقامت بیشتر مشمول جریمه می‌شوید.

به‌صورت کلی شهر دبی به جز ساحل، دریا، ساختمان‌ها و تکنولوژی چیز دیگری جهت بازدید و گردش ندارد. به همین دلیل می‌توانید اکثر مکان‌های گردشگری دبی را حداکثر در همان 8 روز اقامت مشاهده کنید.

آشنایی با بهترین هتل‌های دبی برای رزرو بهترین‌ها

تمامی هتل‌های دبی از لحاظ خدمات‌رسانی، غذا و نظافت بهترین کیفیت را نسبت به ستاره‌هایشان ارائه می‌دهند. مهم‌ترین چیزی که دررابطه‌با هتل‌ها در تور دبی وجود دارد فاصله آن‌ها از مرکز شهر است. این فاصله باعث کاهش یا افزایش قیمت هتل‌های دبی می‌شود. به‌صورت کلی هرچقدر که به مرکز شهر نزدیک‌تر باشید قیمت هتل‌ها افزایش و هرچقدر که دورتر شوید قیمت آن‌ها کاهش پیدا می‌کند.

پس از مشخص‌کردن منطقه‌ای که قصد اقامت در آن را دارید بایستی یکی از بهترین هتل‌های دبی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. در ادامه این هتل‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.

تور دبی

هتل‌های لوکس دبی

هتل مینا سلام: در منطقه جمیرا قرار گرفته و فاصله بسیار کمی با مرکز شهر و مهم‌ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی دارد. نمای اتاق‌های هتل مینا سلام رو به برج العرب و دریا است. معماری هتل نیز به سبک خاص و بسیار زیبایی انجام شده و تسهیلات مخصوصی را برای معلولین دارد.

هتل جمیرا بیچ: هتل جمیرا بیچ امکانات خاصی مانند زمین تنیس، استخر و سونا و مرکز بازی پیشرفته و سرگرم‌کننده‌ای دارد و مناسب خانواده‌هایی است که کودک خردسال دارند. هتل جمیرا در ساحل جمیرا واقع شده و معماری خاصی دارد که برگرفته از طرح موج دریا است. به خانواده‌های دارای فرزند کوچک پیشنهاد می‌شود تور دبی 1401 را با این هتل رزرو کنند.

برج العرب دبی: برج العرب یکی از لوکس‌ترین و گران‌ترین و مجهزترین هتل‌های دنیا است. اتاق‌های هتل برج العرب همانند یک خانه لوکس و بسیار بزرگ و مدرن می‌مانند. ترانسفر فرودگاهی برای مسافران تور امارات دبی که هتل برج العرب را برای اقامت انتخاب کرده‌اند، یک لیموزین است.

هتل کمپینسکی مال آو امارات: هتل کمپینسکی تجهیزات بسیاری ازجمله استخر روباز، تجهیزات اسکی، بولینگ، سالن ورزشی، اسپا، زمین‌بازی، اتاق گیم داشته و علاوه‌برآن هم چسبیده به پیست اسکی مرکز خرید دبی است. فاصله این هتل تا فرودگاه دبی کمتر از بیست دقیقه بوده و بزرگ‌ترین پارک آبی دبی یعنی وایلد وادی بسیار به آن نزدیک است. این هتل برای مسافرینی که به دنبال تور لوکس دبی هستند مناسب خواهد بود.

هتل‌های قیمت مناسب دبی

هتل لواندر دبی: یک هتل میان‌رده 3 ستاره در مرکز شهر دبی است که ۵ کیلومتر تا فرودگاه بین‌المللی دبی فاصله دارد. فاصله هتل لواندر تا ایستگاه متروی الریگا هم ۱۰ دقیقه است.

هتل سیتی استار: هتل 3 ستاره سیتی استار، یک هتل ارزان‌قیمت است که طراحی مدرنی دارد. صبحانه روزانه در این هتل به‌صورت بوفه سرو می‌شود. این هتل تنها چند قدم با ایستگاه مترو صلاح‌الدین فاصله داشته و به سایر جاذبه‌ها و اماکن دیدنی دبی نیز بسیار نزدیک است. توریست‌ها گردشگر برای رزرو تور دبی با قیمت مناسب بهتر است این هتل را انتخاب کنند.

هتل ایبیس الرقه: این هتل 2 ستاره، در منطقه الرقه دبی قرار گرفته و تنها ۵ دقیقه با متروی الرقه فاصله دارد. نهر و استادیوم تنیس دبی نیز در فاصله ۵ کیلومتری این هتل قرار دارند.

هتل سان اند سندز: این هتل 3 ستاره در خیابان الرقه در دیره واقع شده و امکاناتی چون استخر روباز، وای‌فای رایگان، سونا، ماساژ و پذیرش ۲۴ ساعته دارد. فاصله هتل سان اند سندز تا فرودگاه بین‌المللی دبی ۵ کیلومتر بوده و به مرکز خرید الغدیر و ایستگاه یونیون اسکوئر هم بسیار نزدیک است.

هتل دریم پالاس: هتل دریم دبی یک هتل میان‌رده و سه ستاره است در منطقه دیره است که تا فرودگاه بین‌المللی دبی ۱۵ دقیقه فاصله دارد. فاصله هتل دریم پلاس تا ایستگاه مترو الریقه کمتر از 5 دقیقه است و تا ایستگاه مترو صلاح‌الدین ۴۰۰ متر است.

هتل‌های نزدیک به مراکز خرید دبی

یکی از مهم‌ترین مزیت‌های هتل‌هایی که در نزدیکی مراکز خرید دبی قرار دارند، دور بودن از شر رفت‌وآمد پرهزینه در فضای باز گرم و شرجی دبی است. از هتل‌های نزدیک به مراکز خرید دبی می‌توان به هتل آرمانی دبی و هتل آدرس دبی (نزدیک به مرکز خرید دبی مال)؛ هتل شرایتون دبی و هتل کمپینسکی دبی (نزدیک به مرکز خرید امارات مال)؛ هتل مونپیک و هتل پریمیر این (نزدیک به مرکز ابن بطوطه دبی) و هتل ایبیس دیرا دبی و هتل نووتل دبی (نزدیک به مرکز خرید سیتی سنتر دیره) اشاره کرد.

برای اقامت در هتل‌های دبی باید مالیات دهید

طبق قوانین اداره مالیات امارت، گردشگرانی که به دبی سفر می‌کنند باید مالیات هتل را خودشان پرداخت کنند. براین‌اساس مالیات هتل بر اساس مدت‌زمان اقامتتان محاسبه خواهد شد. به طور مثال اگر به مدت 6 شب در یکی از اتاق‌های یک هتل 4 ستاره در دبی اقامت داشته باشید باید مبلغی معادل 90 درهم به‌ازای مالیات اقامت خود پرداخت کنید!

تورهای فصلی دبی

تور دبی بهار 1402

تور دبی تابستان 1402

تور دبی پاییز 1402

تور دبی نوروز 1402

به تغییرات قیمت بلیط پرواز دبی دقت کنید

شرکت‌های هواپیمایی در طی هفته چندین بار قیمت بلیت پرواز دبی را تغییر می‌دهند. به طوری که گاهی این تغییرات به چند میلیون تومان نیز می‌رسد. به همین خاطر بهتر است از چند هفته قبل از سفر قیمت تور دبی 1401 و پروازهای آن را حداقل یک‌بار در هفته بررسی کنید.

قیمت بلیط پرواز دبی به روز و ساعت پرواز بستگی دارد. روزهای وسط هفته (سه‌شنبه و چهارشنبه) معمولاً ارزان‌تر هستند. جمعه‌ها و شنبه‌ها نیز قیمت بلیط هواپیما دبی معمولاً گران‌تر است. اگر ویزای دبی شما آماده باشد، در این ایام می‌توانید بلیط لحظه آخری دبی تهیه نمایید.

مدارک مورد نیاز برای رزرو تور دبی

برای رزرو تور دبی نیازمند به اخذ ویزای امارات هستید. برای اخذ این ویزا نیز بایستی مدارک زیر را به مشاورین سفر پارسا گشت جهت دریافت ویزا ارائه کنید.

تصویر صفحه اول پاسپورت

تصویر کارت ملی

تصویر شناسنامه

عکس

بیمه‌نامه مسافرتی (ویژه پوشش هزینه‌های درمان مبتلایان به کرونا)

پاسخ منفی تست کرونا به روش PCR (در 24 یا 48 ساعت قبل از پرواز باید اخذ شده باشد)

اخذ ویزای دبی یا امارات حدوداً بین 5 تا 7 روز کاری طول می‌کشد. این ویزا به‌صورت الکترونیکی صادر می‌شود. همچنین توجه داشته باشید که به‌هیچ‌عنوان به دختران و پسران کمتر از 18 سال این نوع ویزا صادر نمی‌شود.

در پارسا گشت ضمانت بازگشت گرفته نمی‌شود

اصولاً آژانس‌های گردشگری برای تضمین بازگشت مسافر از دبی یک چک بازگشت به مبلغ 30،000،000 تومان به نام شرکت برگزارکننده تور دریافت می‌کنند. اما پارسا گشت این چک را از مشتریانش نمی‌گیرد و می‌توانید بدون نگرانی به سفر بروید.

تور دبی پارسا گشت شامل چه خدماتی می‌شود؟

خدمات تور مسافرتی دبی، در هر پکیجی متناسب با قیمت تور دبی و درخواست مسافر، متفاوت است. اما به‌ طور کلی خدمات تور سفر به دبی پارسا‌گشت عبارت‌اند از:

اخذ ویزای دبی

بلیط رفت‌وبرگشت هواپیما

اقامت در هتل‌های 3، 4، 5 ستاره به همراه صبحانه (انتخاب هتل به عهده متقاضی است)

ترانسفر رفت‌وبرگشت فرودگاهی

بیمه‌نامه مسافرتی

راهنمای محلی

تور لیدر فارسی‌زبان

چرا تور دبی پارسا گشت را رزرو کنیم؟

آژانس‌های گردشگری مختلفی تور دبی امارات را ارائه می‌کنند. تفاوت پارسا گشت نسبت به شرکت‌های دیگر پشتیبانی و ارائه راهنمایی دقیق و کامل به مسافرین است. شما حتی اگر در حین سفر نیز مشکلی در رابطه‌ با تورتان داشتید می‌توانید با مشاورین سفر دبی پارسا گشت ارتباط برقرار کرده تا نسبت به رفع آن اقدام شود. قبل از رزرو تور گردشگری دبی نیز به‌صورت کامل و باحوصله پاسخگوی سؤالات و نیازهای شما خواهیم بود تا بهترین تور را بر اساس خواسته‌هایتان ببندیم. ارائه خدمات و تضمین بهترین کیفیت دررابطه‌با پشتیبانی مسافران وجه تمایز پارسا گشت نسبت به سایر آژانس‌های گردشگری است.

نحوه رزرو تور دبی پارسا گشت

برای رزرو تور دبی و اطلاع از قیمت آن‌ها کافیست با شماره 02188487125 تماس بگیرید. مشاورین سفر تور دبی پارسا گشت شما را جهت رزرو هتل، بلیت هواپیما و اخذ ویزا امارات راهنمایی می‌کنند و هماهنگی‌های لازم را با شما جهت سفرتان انجام می‌دهند.

سوالات متداول:

  1. بهترین زمان سفر به دبی کدام ماه است؟

بهترین زمان سفر به دبی بین ماه‌های مهر تا فروردین است. در این ایام هوای متعادل‌تری در دبی وجود دارد